O FIRMIE

Kilka słów o nas.


RARA jest producentem tekstyliów reklamowych od 2013 roku. Kilkuletnie doświadczenie w produkcji zaowocowało wyprodukowaniem ponad 300 000 sztuk tekstyliów, w których skład wchodziły torby, worki, koszulki, fartuchy, zapaski oraz wiele innych artykułów promocyjnych. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w produkcji tego rodzaju asortymentu i ciągle podejmujemy się nowych wyzwań i projektów dostosowując się do potrzeb klienta.
Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, estetyka i dbałość o każdy detal. Oferujemy pomoc w doborze asortymentu. Możesz wybrać sobie coś ze stałej kolekcji lub zaprojektować produkt według własnego pomysłu.

Jakość jest dla nas najważniejsza.


Szyjemy z różnego rodzaju tkanin bardzo dobrych jakościowo, w różnych kolorach i gramaturach, w dowolnym fasonie i rozmiarze.
Nadruk nanoszony na tkaninę powstaje na wykroju a nie na gotowym produkcie, co daje większe możliwości rozlokowania go na wybranym przez Ciebie modelu.
Produkujemy na zamówienie, a czas realizacji ustalamy indywidualnie z klientem. Jesteśmy w stanie obsłużyć duże zamówienie ale nie zapominamy o małych firmach oraz niedużych zamówieniach. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i zapewniamy maksimum satysfakcji.