Workoplecaki, torby reklamowe, koszulki, podkoszulki, tshirty reklamowe z nadrukiem.

Koszulki promocyjne

Oferujemy koszulki promocyjne z nadrukiem. Nadruk na koszulkach reklamowych i promocyjnych wykonany jest z wysokiej jakości farb. Farby jakie stosujemy na koszulkach to farby plastoizolowe, farby wodne, farby brokatowe i farby metaliczne.
Gwarantujemy wysoką jakość wykonania. Koszulki reklamowe, t-shirty które oferujemy wykonane są z dobrej jakości bawełny - 100%.
Koszulki reklamowe i promocyjne dostępne są we wszystkich kolorach. Oferujemy również duży zakres rozmiarówki.
Zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty koszulek promocyjnych.

Worki i workoplecaki z nadrukiem

Firma Rara oferuje workoplecaki z nadrukiem. W naszej ofercie znajdziecie różne wzory worków i workoplecaków reklamowych z nadrukiem. Wykonamy każdy rodzaj druku, zarówno czy to będzie grafika, zdjęcie czy logo Twojej firmy. Wszystkie workoplecaki oferowane przez nas wykonane są z dobrego gatunku materiału.
Worki i workoplecaki z nadrukiem oferujemy o różnych kształtach.

Torby reklamowe z nadrukiem

Wszystkie torby reklamowe wykonujemy według indywidualnego projektu klienta. Posiadamy również opracowane modele i kształty, które sprzedawane są na rynku z dużą popularnością. |Oferujemy różne kolory toreb, jak również wykonujemy torby z różnego rodzaju materiału. Wszystko dostosujemy do wymagań klienta.
Wykonamy dowolny druk dostarczony przez klienta. Bez względu czy to będzie grafika, zdjęcie, czy logo firmy, wykonamy każdy druk na torbie reklamowej.
Oferowane przez nas torby posiadają różne kształty. Wykonujemy torby standardowe, trapezowe, z dnem, bez dna oraz każde inne, które klient sobie zażyczy
Wykonujemy również kieszonki, które umieszczamy na wewnętrznej lub zewnętrznej stronie torby reklamowej. Kieszonki oferujemy w różnych wariantach. Wykonujemy kieszonki z materiału, lub zewnętrzne z tworzywa sztucznego do umieszczenia np. książki lub gazety.

Fartuchy reklamowe