Maseczki ochronne wielokrotnego użytku

Maseczki ochronne wielokrotnego użytku

Producent maseczek ochronnych wielokrotnego użytku

Maseczki ochronne z certyfikatem Piotrków Trybunalski

Maseczki na twarz Piotrków Trybunalski

Maseczki ochronne do twarzy przeciw koronawirusowi Piotrków Trybunalski

Maseczki ochronne wielokrotnego użytku

W związku z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi rozprzestrzeniania się koronawirusa uruchomiliśmy produkcję maseczek ochronnych wielorazowego użytku. Maseczki wykonane są z włókniny 60g/m2 z certyfikatem OEKO-TEX®.

Maseczki są jednowarstwowe w kolorze białym, z gumką lub zamiennie z taśmą. Ceny uzależnione są od cen materiałów potrzebnych do produkcji maseczek, które niestety nieustannie rosną.

Z maseczek możemy korzystać w warunkach “nieszpitalnych”, czyli najczęściej w miejscach publicznych. Chronią przed patogenami, filtrują bakterie i wiele innych drobnoustrojów.

Coraz częściej w przypadku różnego rodzaju wirusów, zalecane jest noszenie maseczek ochronnych, które nie tylko zabezpieczają nas przed zarażeniem, ale sprawiają, że nie przenosimy choroby dalej. Czasami wystarczy przejście obok osoby zakażonej, która chwile wcześniej kaszlała, aby złapać wirusa.

Maseczki ochronne wielorazowego użytku są wykonane z grubej, certyfikowanej włókniny, która wydłuża żywotność maski. Pozwala na pranie ręczne do 4 cykli. Dzięki zastosowaniu detergentu podczas prania oraz możliwości dodatkowego odkażenia środkiem o wysokiej zawartości alkoholu, z maseczki możemy korzystać dłużej niż z innych dostępnych na rynku klejonych lub zgrzewanych maseczek.


Skuteczne maseczki do twarzy

Zajmujemy się produkcją maseczek ochronnych do twarzy

Maseczki ochronne do wielokrotnego użycia

Maseczki ochronne do twarzy nie dają gwarancji całkowitej ochrony przed zakażeniem, ale znacząco podnoszą bezpieczeństwo, chronią przed rozprzestrzenianiem się wirusów, a także przed zanieczyszczeniami i alergenami. Nie ograniczają swobody oddychania i zapewniają komfort.

W związku z nadchodzącymi świętami i długim weekendem majowym ale też na co dzień aby zachować maksimum ostrożności i ograniczyć rozprzestrzenianie się epidemii proponujemy Państwu nasze maseczki ochronne.

W najbliższych dniach może zostać wprowadzony nakaz noszenia maseczek, apelują o to lekarze.

Skierowali oni list otwarty do Premiera RP, Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, w którym przekonują, że noszenie maseczek może wpłynąć na ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Lekarze PPOZ zwracają uwagę na to, że obowiązek noszenia maseczek wprowadzono już w wielu innych krajach, m.in. w Czechach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 661753445 lub na adres mailowy:

biuro@rara-torbyreklamowe.pl

 

Sprzedajemy dowolne ilości, możliwość wysyłki.